Zakłady sportowe – systemy bukmacherskie

Systemy bukmacherskie są niezwykle istotne w zakładach sportowych, pozwalają mieć przewagę z bukmacherem, który zwykle na samym starcie taką przewagę utrzymuje.

systemy bukmacherskie
Opis najpopularniejszych systemów bukmacherskich

Systemy bukmacherskie

System 2/3 2/4 …
Oznacza, że wygrywamy gdy co najmniej dwa zdarzenia będą trafione. Np.stawiamy trzy spotkania o kursach 2.0 wówczas przy trafieniu dwóch meczów wygrywamy : 2x2x postawioną stawkę np.(2x2x50zł=200zł) gdy trafimy wszystkie mecze to wygląda następująco 2x2x2x50zł=400zł. System 2/3 nie jest jedynym systemem (może być np. 2/4, 3/5, 6/8 itd.) Jest to nic innego jak tylko rozpisanie wszystkich kombinacji meczów na kuponach. Systemy te można traktować jak pewnego rodzaju zwiększenie szansy wgrania.


System Canadian
System Canadian składa się z 5 typów, z których tworzonych jest 26 zakładów:10 podwójnych kombinacji, 9 potrójnych kombinacji, 5 poczwórnych kombinacji i jedna pięciokrotna kombinacja. Wygrywamy gdy trafimy przynajmniej dwa typy.


System Goliath
System Goliath składa się z 8 typów, z których tworzonych jest 247 zakładów: 28 kombinacji podwójnych, 56 potrójnych, 70 poczwórnych, 56 pieciokrotnych, 28 szściokrotmych, 8 seidmiokrotnych i jedna kombinacja ośmiokrotna. Wygrywamy gdy trafimy przynajmniej dwa typy.


System Heinz
System Heinz składa się z 6 typów, z których tworzonych jest 57 zakładów : 15 podwójnych kombinacji, 20 potrójnych kombinacji, 15 poczwórnych kombinacji, 6 pięciokrotnych kombinacji i jedna sześciokrotna kombinacja. Wygrywamy gdy trafimy przynajmniej dwa typy.


System Lucky 15
System ten składa się z 4 typów, z których tworzonych jest 15 zakładów: jeden zakład pojedynczy na każdy typ, 6 podwójnych kombinacji, 4 potrójne kombinacje i jedna poczwórna kombinacja. Wygrywamy gdy trafimy przynajmniej jeden typy.


System Lucky 31
System ten składa się z 5 typów, z których tworzonych jest 31 zakładów: jeden zakład pojedynczy na każdy typ, dziesięć podwójnych kombinacji, dziesięć potrójnych kombinacji, pięć poczwórnych kombinacji i jedna pięciokrotna kombinacja. Wygrywamy gdy trafimy przynajmniej jeden typy.


System Lucky 63
System ten składa się z 6 typów, z których tworzone są 63 zakłady: jeden zakład pojedynczy na każdy typ, 15 podwójnych kombinacji, 20 potrójnych kombinacji, 15 poczwórnych kombinacji, 6 pięciokrotnych kombinacji i jedna sześciokrotna kombinacja. Wygrywamy gdy trafimy przynajmniej jeden typy.


System Patent
W systemie występują następujące kombinacje  pewniaki + (1+2+3), p+ (1,3), p + ( 2,3), p + (1,2), p+1, p+2, p+3, czyli należy trafić przynajmniej 1 mecz z trzech, aby kupon był wygrany. Ilość kuponów 7.


System Super Heinz
System ten składa się z 7 typów, z których tworzonych jest 120 zakładów: 21 podwójnych kombinacji, 35 potrójnych kombinacji, 35 poczwórnych kombinacji, 21 pięciokrotnych kombinacji, 7 sześciokrotnych kombinacji i jedna siedmiokrotna kombinacja. Wygrywamy gdy trafimy przynajmniej dwa typy.


System Trixie
W  tym systemie występują  następujące kombinacje: pewniaki + (1+2+3),  p + (1,3), p + ( 2,3), p + (1,2) czyli należy trafić przynajmniej 2 mecze z trzech, aby kupon był wygrany.


System Yankee
System ten składa się z 11 zakładów, które są podzielone na 4 selekcje. W selekcjach znajdują się: 6 zakładów podwójnych, 4 potrójne i 1 poczwórny. Wygrywamy gdy trafimy przynajmniej dwa typy.

Bukmacher

Bukmacher online w Polsce, najlepsze promocje i bonusy bez depozytów do najlepszych w kraju legalnych bukmacherów. Rankingi i spis legalnych buków w Internecie.

Bukmacherzy w Polsce